Firmamız LEDAŞ LED Anonim Şirketi; Türkiye’de ve Dünya’da, LED ile ilgili yaşanan bilgi, tecrübe ve güven eksikliğinin bilinci ile ticari faaliyetini sürdürmektedir. LEDAŞ’ın merkezi İstanbul’dadır.

LEDAŞ sizlere son derece farklı bir LED çözüm ortaklığı sunmaktadır. Öncelikle LED konusundaki birikimlerimizden güven duyacağınız bir diyalogun sözünü veriyoruz. Dürüst, ne söylediğini ve ne yaptığını bilen deneyimli kadromuz ile LEDAŞ’ın sizlere sunacağı her ürünü büyük bir güven ile tercih edebilirsiniz. LEDAŞ ın öncelikli ve birincil işi LED teknolojileridir. LEDAŞ LED konusuna ikinci bir iş sahası olarak sonradan müdahil olmamıştır.

LEDAŞ LED’i 1970’li yıllardan beri diyot kavramını bilen uzman bir yapıya sahiptir.

LEDAŞ; öncelikle Türkiye’de üretilen Türk markalarına önem vermektedir. LEDAŞ müşterilerinin kendisinden duyduklarına inanmasını ister. LEDAŞ yaptığı işlerden kendisinin değil müşterisinin memnun kalmasını ister.

LEDAŞ’ın üretime de dahil olduğu ve bilinçle tercih ettiği Türkiye’nin önde gelen endüstriyel LED aydınlatma markalarından StrongLED ürünleri, 2013 yılında özel krom serileri ile beğeninize sunulmaktadır. Türkiye’nin ilk TSE belgeli, 2009 yılından itibaren 20-30 metre yükseklikteki liman sahalarında Dünya’nın ilk 300W, 400W ve 500W’lık ürün serilerini kullanan, bugün 84 model’in üzerinde seri üretim yapan StrongLED, artık LEDAŞ güvencesi ile müşterileriyle buluşmaktadır. Gerektiğinde 7/24 anlayışı ile yanınızda olacak ekibimizi tanıdıkça bizlere hak vereceğinize inanıyoruz.

LEDAŞ ayrıca indoor(iç mekan) sahalarda kullanılan ampul, floresan, spot, downlight ürünler ile ilgili kalitesine güvendiği ArgeLUX markalı ürünleri inanarak sizlere tavsiye etmektedir. Artık her tüketicinin LED konusundaki bilgi ve birikiminin son derece artmıştır. Günümüzde söz sırası sizlerdedir.

Sürdürmekte olduğunuz projeler, yeni başlatılacak projeler, yaşadığınız tedarikçi yada ürün sorunları gibi her konuda bizlere ulaşabilir, teknik destek, projelendirme, demo/numune ve fiyatlandırma gibi pek çok konuda da yardım isteyebilirsiniz

www.ledas.com.tr